robotyka

Witamy w świecie robofun

Robofun to interaktywne warsztaty z robotyki skierowane do dzieci i młodzieży. To innowacyjny program zajęć przygotowany przez profesjonalistów w taki sposób by różne dziedziny nauki, które do tej pory zarezerwowane były dla dorosłych stały się przyjazne i zrozumiałe dla młodszych.
Na naszych zajęciach nie tylko składamy roboty, ale poznajemy też wiele ciekawych faktów i dzielimy się wiedzą. Te zajęcia to coś więcej, to tworzenie prawdziwych technologicznych wyzwań. Każdy robot to inna historia i inne możliwości. Zajęcia Robofun pozwalają odkryć świat zarówno nowoczesnych technologii i informatyki, jak również fizyki i matematyki. Doskonałe połączenie nauki i zabawy powoduje że warsztaty są ciekawe i pobudzające wyobraźnię.

Poprzez formę zajęć uczymy logicznego myślenia, kreatywności i wyobraźni przestrzennej. Wspólnie rozwijamy swoje pasje i nawzajem się inspirujemy. Przyjęta formuła pracy w grupie i zespołach dwuosobowych uczy współdziałania ze sobą, dzielenia się pomysłami i powoduje że dojście do celu staje się łatwiejsze.
Uczestnictwo w zajęciach Robofun to inwestycja w rozwój dziecka, to pokazanie przyszłej drogi i ewentualnej kariery zawodowej.

Nasze zajęcia stworzone są w oparciu o najnowszą serię edukacyjną klocków LEGO® Mindstorms EV3 Education i LEGO® WeDo 1, oraz 2.0 dla dzieci młodszych. Pracujemy w niewielkich grupach, a praca odbywa się w zespołach dwuosobowych. Nad wszystkim co robimy czuwa wykwalifikowany prowadzący.
Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych. Dzieci młodsze w wieku 5-8 lat pracują na klockach LEGO® WeDo serii 1 i 2. Dzieci starsze 9-15 lat pracują na klockach LEGO® Mindstorms EV3.
To co na pewno nas wyróżnia na tle innych firm to fakt że nasze zajęcia nie trwają 3 miesiące. Większość firm proponuje dzieciom składanie gotowych robotów z instrukcji i niestety po rozbudzeniu ich zapału i chęci dobrej zabawy zajęcia się kończą. Akademia Nauki i Rozwoju dysponuje autorskim programem przygotowanym tak, że każdy kto tylko złapie bakcyla będzie mógł do nas uczęszczać przez kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poświęconych poszczególnym grupom.

Instruktorzy

Nad formą i poprawnością zajęć czuwa wykwalifikowana kadra. Zajęcia prowadzone są przez ludzi dla których robotyka i informatyka to pasja i sposób na życie. Nasi nauczyciele swoją pasją zarażają innych i chętnie dzielą się wiedzą. Poprzez formę zajęć potrafią zaciekawić dzieci i spowodować że chętnie wracają na zajęcia. Skutecznie łączą dobrą zabawę z mnóstwem ciekawej wiedzy

 • autorski i innowacyjny program zajęć
   

 • profesjonalne zestawy klocków LEGO® Mindstorms EV3 Education i Lego® WeDo
   

 • starannie dobrani nauczyciele
   

 • zajęcia dla 2 grup wiekowych
   

 • mnóstwo zabawy połączonej z ciekawą wiedzą
   

 • Program przewidziany na długi okres. Nasze zajęcia nie kończą się po 3 miesiącach

GRUPY WIEKOWE

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram
 • YouTube Ikona społeczna