top of page

robotyka

Witamy w świecie Robofun

Robofun to interaktywne warsztaty z robotyki skierowane do dzieci i młodzieży. To innowacyjny program zajęć przygotowany przez naszych profesjonalistów w taki sposób, by różne dziedziny nauki, które do tej pory zarezerwowane były dla dorosłych, stały się przyjazne i zrozumiałe dla młodszych.
Na naszych zajęciach nie tylko składamy różne konstrukcje, ale poznajemy też wiele ciekawych faktów i dzielimy się wiedzą. Te zajęcia, to coś więcej, to tworzenie prawdziwych technologicznych wyzwań. Każda konstrukcja to inna historia i inne możliwości. Zajęcia Robofun pozwalają odkryć świat zarówno nowoczesnych technologii i informatyki, jak i również fizyki i matematyki. Doskonałe połączenie nauki i zabawy powoduje, że warsztaty są ciekawe i pobudzające wyobraźnię.

Poprzez formę zajęć uczymy logicznego myślenia, kreatywności i wyobraźni przestrzennej. Wspólnie rozwijamy swoje pasje i nawzajem się inspirujemy. Przyjęta formuła pracy w grupie i w zespołach dwuosobowych uczy współdziałania ze sobą, dzielenia się pomysłami i powoduje, że dojście do celu staje się łatwiejsze.
Uczestnictwo w zajęciach Robofun to inwestycja w rozwój dziecka, to pokazanie przyszłej drogi i ewentualnej kariery zawodowej.

Nasze zajęcia stworzone są w oparciu o najnowszą serię edukacyjną klocków LEGO® Mindstorms EV3 Education i LEGO® WeDo 1 oraz LEGO® WeDo 2.0 dla dzieci młodszych. Pracujemy w niewielkich grupach, a praca odbywa się w zespołach dwuosobowych. Nad wszystkim, co robimy, czuwa nasz wykwalifikowany instruktor.
Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych. Dzieci młodsze w wieku 5-8 lat pracują na klockach LEGO® WeDo serii 1 i 2. Dzieci starsze 9-13 lat pracują na klockach LEGO® Mindstorms EV3.
To, co na pewno nas wyróżnia na tle innych firm to fakt, że nasze zajęcia nie trwają 3 miesiące. Większość firm proponuje dzieciom składanie gotowych robotów z instrukcji i niestety po rozbudzeniu ich zapału i chęci dobrej zabawy zajęcia się kończą. Akademia Nauki i Rozwoju dysponuje autorskim programem przygotowanym tak, że każdy, kto tylko złapie bakcyla, będzie mógł do nas uczęszczać przez kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poświęconych poszczególnym grupom.

Instruktorzy

Nad formą i poprawnością zajęć czuwa wykwalifikowana kadra. Zajęcia prowadzone są przez ludzi, dla których robotyka i informatyka to pasja i sposób na życie. Nasi instruktorzy swoją pasją zarażają innych i chętnie dzielą się wiedzą. Poprzez formę zajęć potrafią zaciekawić dzieci i spowodować, że chętnie wracają na zajęcia. Skutecznie łączą dobrą zabawę z mnóstwem ciekawej wiedzy.

NASZE ATUTY

 • Autorski i innowacyjny program zajęć;
   

 • Profesjonalne zestawy edukacyjne LEGO® Mindstorms EV3 Education i Lego® WeDo;
   

 • Starannie dobrana kadra instruktorów;
   

 • Dwójka instruktorów w młodszych grupach;
   

 • Zajęcia dla 2 grup wiekowych;
   

 • Mnóstwo zabawy połączonej z ciekawą wiedzą;
   

 • Program przewidziany na 2 lata dla grup starszych i
  na 3 lata dla młodszych;

   

 • Grupy maksymalnie 10-osobowe;
   

 • Kładziemy nacisk na pracę w grupie;
   

 • Możliwość pierwszych zajęć próbnych;
   

 • Przejrzysty system płatności;
   

 • Prosta i czytelna umowa;

GRUPY WIEKOWE

bottom of page