top of page

o nas

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą wpisaną do ewidencji niepublicznych szkół i placówek w Żorach pod numerem 73.
Akademia Nauki i Rozwoju to miejsce, w którym przekazujemy naszą pasję i wiedzę. Placówka ukierunkowana jest na nauczanie przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka, czy informatyka, ale również chemii, biologii, języka angielskiego i niemieckiego.

Niekonwencjonalne, a zarazem sprawdzone metody pozwalają nam wierzyć że, każdy może polubić naukę lub od najmłodszych lat może uczyć się programowania komputerowego czy zasad robotyki.

Uczymy swobodnego myślenia i kreatywności. Wyrabiamy poczucie pewności siebie. Pozwalamy na wyrażanie własnych myśli. Uwalniamy potencjał twórczy. Kładziemy nacisk na umiejętność pracy w grupie, która w dzisiejszym świecie jest bardzo ważna.
Naszą misją jest upowszechnienie metody naturalnego uczenia się. Wierzymy, że każdy z nas ma duży potencjał wiedzy w sobie, trzeba go tylko uwolnić. Nie zmuszamy do nauki, nie każemy uczyć się na pamięć. Poprzez luźne i ciekawe zajęcia wiedza przychodzi z większą łatwością.
Nasza oferta cały czas się rozwija i poszerza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu. Oprócz zajęć nastawionych na nauki ścisłe wprowadzamy również zajęcia w oparciu o inne dziedziny.

Nasz zespół to nie ludzie przypadkowi to specjaliści w swojej dziedzinie. To ludzie, którzy z pasją i oddaniem przekazują własną wiedzę. Pasja i zafascynowanie tym, co robią, przekłada się na pozytywne wyniki w nauczaniu.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, wyposażonym we wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne i  urządzenia, zapewniające wysoki standard oferowanych usług.


               Chcesz zobaczyć jak pracujemy, zapraszamy !!!.
 

bottom of page