o nas

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą wpisaną do ewidencji niepublicznych szkół i placówek w Żorach pod numerem 73.
Akademia Nauki i Rozwoju to miejsce w którym przekazujemy naszą pasję i wiedzę. Placówka ukierunkowana jest na nauczanie przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka, czy informatyka, ale również chemii, biologii, języka angielskiego i niemieckiego. Niekonwencjonalne, a zarazem sprawdzone metody pozwalają nam wierzyć że każdy może polubić naukę, lub od najmłodszych lat może uczyć się programowania komputerowego czy zasad robotyki. Uczymy swobodnego myślenia i kreatywności. Wyrabiamy poczucie pewności siebie. Pozwalamy na wyrażanie własnych myśli. Uwalniamy potencjał twórczy. Kładziemy nacisk na umiejętność pracy w grupie, która w dzisiejszym świecie jest bardzo ważna.
Naszą misją jest upowszechnienie metody naturalnego uczenia się. Wierzymy, że każdy z nas ma duży potencjał wiedzy w sobie, trzeba go tylko uwolnić. Nie zmuszamy do nauki, nie każemy uczyć się na pamięć. Poprzez luźne i ciekawe zajęcia wiedza przychodzi z większą łatwością.
Nasza oferta cały czas się rozwija i poszerza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu. Oprócz zajęć nastawionych na nauki ścisłe wprowadzamy również zajęcia w oparciu o inne dziedziny.

Nasz zespół to nie ludzie przypadkowi, to specjaliści w swojej dziedzinie. To ludzie którzy z pasją i oddaniem przekazują własną wiedzę. Pasja i zafascynowanie tym co robią przekłada się na pozytywne wyniki w nauczaniu.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, wyposażonym we wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne i  urządzenia, zapewniające wysoki standard oferowanych usług.


                Chcesz zobaczyć jak pracujemy, zapraszamy !!!.
 

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna