maturzyści

Oferta


Oferujemy kursy grupowe i zajęcia indywidualne przygotowujące do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, języka angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy kursy na poziomie matury podstawowej i rozszerzonej z wybranych przedmiotów.
W okresie wakacji letnich proponujemy zajęcia przygotowujące do matury poprawkowej.

Sposób nauczania


Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie. Grupy małe 2 osobowe lub 3-6 osobowe staramy się dobierać tak, aby w jednej byli uczniowie na zbliżonym poziomie. Podczas pracy nauczyciel dostosowuje tok nauczania do grupy.

Istnieje również możliwość zajęć całkowicie indywidualnych sam na sam z nauczycielem.
Naukę u nas uczeń może rozpocząć w każdym momencie i zakończyć w odpowiadającym mu czasie, jednakże dla uzyskania pozytywnego efektu zalecamy pełny cykl od początku do końca.
Standardowo w przypadku przygotowania do matury na poziomie podstawowym lub zaawansowanym zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 lekcje pod rząd.
Kursy mają formę zajęć mieszanych. W części teoretycznej powtórzony zostanie cały materiał, w części praktycznej przerobione zostaną zadania i arkusze maturalne.

Opłaty

Nasza oferta to starannie dobrana propozycja, która pozwala na korzystanie z profesjonalnych lekcji w preferencyjnych cenach.

Ceny podane są za osobę w zależności od formy nauczania.

MATEMATYKA

Ceny za ucznia, obejmują 4 spotkania po 2 lekcje, czyli 8 lekcji miesięcznie.
W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

FIZYKA

Podane ceny obejmują 4 spotkania po 2 lekcje, czyli 8 lekcji miesięcznie.
W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

CHEMIA

Podane ceny obejmują 4 spotkania po 2 lekcje, czyli 8 lekcji miesięcznie
W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

NOWOŚĆ - warsztaty z chemii.


Praktyczne przygotowanie do matury z chemii. Cykl warsztatów na których zostaną przeprowadzone doświadczenia zgodnie z podstawą programową. Dajemy możliwość zaobserwowania na żywo doświadczeń i reakcji które wymagane są w czasie nauki w szkole średniej.
Zajęcia praktyczne trwają 45 min.
Koszt zajęć - 200zł / grupa do 8 osób.

BIOLOGIA

Podane ceny obejmują 4 spotkania po 2 lekcje, czyli 8 lekcji miesięcznie
W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

JĘZYK ANGIELSKI I NIEMIECKI

Podane ceny obejmują 4 spotkania po 2 lekcje, czyli 8 lekcji miesięcznie
W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

Zniżki:
 

Rodzeństwo -10% zniżki dla każdego z rodzeństwa.

Karta "Duża Rodzina" -10% zniżki na wszystkie zajęcia.

Uczestnik innych zajęć w Akademii Nauki i Rozwoju -10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia.

Zniżki nie łączą się ze sobą.

UWAGA:
w miesiącach, które mają jeden tydzień więcej opłata za dodatkowe lekcje jest zwiększana proporcjonalnie o liczbę lekcji.

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna