maturzyści

Oferta


Oferujemy kursy grupowe i zajęcia indywidualne przygotowujące do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, języka angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy kursy na poziomie matury podstawowej i rozszerzonej z wybranych przedmiotów.
W okresie wakacji letnich proponujemy zajęcia przygotowujące do matury poprawkowej.

Sposób nauczania


Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o nasze autorskie programy nauczania.

Naukę u nas uczeń może rozpocząć w każdym momencie i zakończyć w odpowiadającym mu czasie, jednakże dla uzyskania pozytywnego efektu zalecamy pełny cykl od początku do końca.
Standardowo w przypadku przygotowania do matury na poziomie podstawowym lub zaawansowanym zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 lekcje z rzedu, czyli po 110 minut. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnej ilości lekcji.
Kursy mają formę zajęć mieszanych. W części teoretycznej powtórzony zostanie cały materiał, w części praktycznej przerobione zostaną zadania i arkusze maturalne.

Uczniowie otrzymują od nauczyciela materiały w formie zadań, notatek, opracowań do pracy w domu, by zwiększyć poziom wiedzy.

Opłaty

Nasza oferta to starannie dobrana propozycja, która pozwala na korzystanie z profesjonalnych lekcji w preferencyjnych cenach.

Ceny podane są za osobę w zależności od formy nauczania.

POZIOM PODSTAWOWY

 

MATEMATYKA, JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI

Ceny za ucznia, obejmują 4 spotkania po 2 lekcje 55 minutowe, czyli 8 lekcji miesięcznie.
W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

POZIOM ROZSZERZONY

 

MATEMATYKA, CHEMIA, BIOLOGIA, FIZYKA,

JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI

Ceny za ucznia, obejmują 4 spotkania po 2 lekcje 55 minutowe, czyli 8 lekcji miesięcznie.W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki.

%

Zniżki:
 

- 10% zniżki dla każdego z rodzeństwa, uczęszczającego w tym samym terminie.

- 10% zniżki dla posiadaczy karty "Duża Rodzina".

- 10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia w tym samym czasie.
 

Zniżki nie łączą się ze sobą.

UWAGA:
w miesiącach, które mają jeden tydzień więcej opłata za dodatkowe lekcje jest zwiększana proporcjonalnie o liczbę lekcji.