kadra

Dzień dobry, miałam przesłać kilka zdań o sobie. Nazywam się Beata Tomm-Koprowska. Ukończyłam studia w 2020 r. na Uniwersytecie Gdańskim, Wydział Chemii, Kierunek Chemia. W 2007 r. ukończyłam studia podyplomowe z fizyki na Uniwersytecie Śląskim. Od 18 lat uczę i jestem nauczycielem dyplomowanym. Jestem osobą o dużym poczuciu humoru, komunikatywną, dobrze zorganizowaną.

Beata Kubica-Gamoń – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończone studia podyplomowe: Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna z promocją zdrowia, Edukacja dla bezpieczeństwa, Informatyka z technologią informacyjną. Dodatkowo brała udział w licznych formach doskonalenia zawodowego w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Klaudia Kłodowska

nauczycielka języka angielskiego

Ukończyłam studia licencjackie na Kolegium Humanistycznym Politechniki Śląskiej oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim. W Akademii pracuję już od dwóch lat, w ciągu których miałam okazje dzielić się swoją wiedzą z różnymi grupami dzieci oraz młodzieży. 
kurs The science of well-being z Yale University

Bartosz Gawron

Jestem absolwentem Informatyki na Politechnice Śląskiej. Pasjonują mnie technologie mobilne głównie wykorzystujące system Android oraz programowanie w języku Java.

W wolnym czasie zagłębiam się w nowinki technologiczne, naprawiam sprzęt komputerowy, chodzę po górach, a w chłodne zimowe wieczory spędzam grając w gry planszowe."

Natalia CiemłaJestem absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku.Tej jesieni zaczynam studia na kierunku Inżynieria Materiałowa na Politechnice Śląskiej. Programowaniem i robotyką zainteresował mnie mój brat. W ramach programu Erasmus+ zdobyłam wiedzę na temat efektywnej nauki. Wolny czas lubię spędzać gotując i słuchając dobrej muzyki.

adwiga Zawisza-Puchałka, doktor nauk chemicznych. Ukończyła studia doktoranckie na Politechnice Śląskiej na wydziale Chemicznym. Prowadziła tam zajęcia z zakresu chemii i biotechnologii. Brała czynny udział w konferencjach naukowych oraz ściśle współpracowała naukowo z Instytutem Onkologii w Gliwicach. Od kilku lat pracuje w Akademii Nauki i Rozwoju gdzie uczy chemii oraz prowadzi pokazy i warsztaty chemiczno-fizyczne dla dzieci i młodzieży.

Stefania Widuch-Prusiewicz, doktor nauk fizycznych. Pracowala w Pracowni Dydaktyki Fizyki w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Slaskiego w Katowicach. Pracowala ze studentami roznych specjalnosci oraz z mlodzieza szkolna dzielac sie z nimi fizyka poprzez prezentowanie i omawianie eksperymentow. Obecnie pracuje z pasja jako nauczyciel fizyki w szkole podstawowej.

Beata Kubica-Gamoń – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończone studia podyplomowe: Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna z promocją zdrowia, Edukacja dla bezpieczeństwa, Informatyka z technologią informacyjną. Dodatkowo brała udział w licznych formach doskonalenia zawodowego w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Obecnie studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Śląskiej. Programowaniem, elektroniką i robotyką interesuję się od paru dobrych lat.  

W wolnym czasie piszę programy na różne mikrokontrolery i drukuję sobie modele 3D. Kiedyś wraz ze znajomymi zbudowałem bolid elektryczny,

którym ścigaliśmy się w Poznaniu i Bydgoszczy. W Akademii prowadzę zajęcia z programowania, przy czym zajęcia ze Small Basic'a oraz z Lua są mojego 

autorstwa. 

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna