Minecraft Education 6-8 lat

Minecraft kreatywne tworzenie

Obowiązkowy kurs dla dzieci, które uwielbiają gry komputerowe, a rodzice uważają, że powinny zrobić coś więcej ze swoją pasją. Używając specjalnej wersji edukacyjnej Minecraft`a dzieci pracują w środowisku najpopularniejszej gry, żeby wykreować swój własny świat. Podejmują wyzwania i próbują swoich sił w rozwiązywaniu logicznych zagadek. Nasza wersja edukacyjna dedykowana jest do zajęć, które mają na celu rozwój kreatywności, logicznego myślenia i wyobrażenia przestrzennego. Naszą zabawę uzupełniamy o takie elementy jak programowanie świata minecraft, lub naukę podstaw chemii, fizyki czy innych przedmiotów wykorzystując specjalne światy dostępne tylko w wersji edukacyjnej.

Formuła zajęć dostosowana jest do najmłodszej grupy wiekowej. Na zajęciach będą poruszamy różne zagadnienia, stawiamy wyzwania z którymi dzieci muszą sobie poradzić. Rozwijamy umiejętności pracy zespołowej i komunikacji w grupie.

zniżki

Czas zajęć:
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 min przez cały rok szkolny.
Opłaty:
Cena 120zł / miesiąc (4 zajęcia)

Minecraft Education 9-15 lat

Minecraft tworzenie i programowanie

 

Minecraft znają niemalże wszyscy. Kwadratowy świat, który wciąga i daje prawie nie ograniczone możliwości. Te zajęcia to idealny sposób na połączenie zabawy z nauką. Poznajemy zagadnienia budowania, tworzenia mechanizmów, programowania i dziedzin takich jak chemia, fizyka, czy matematyka. Podczas zajęć będziemy poruszać wiele tematów z dziedziny nauk ścisłych, zagadnień społecznych, historii czy architektury. Będziemy uczyli się programowania obiektowego, oraz podstaw kodowania. Będziemy podejmować próby rozwiązywania problemów prostych jaki i technicznie złożonych. Popracujemy indywidualnie i zespołowo. Program daje duże możliwości rozwoju kreatywności, logicznego myślenia i nauki nowych umiejętności przydatnych na późniejszym etapie edukacji.

Czas zajęć:
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min przez cały rok szkolny.
Opłaty:
Cena 150zł / miesiąc (4 zajęcia)

zniżki

Minecraft Education in English

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat i 10-12 lat.

Całe zajęcia od początku do końca prowadzone są w języku angielskim. Dzieci pracując w środowisku minecraft education przyswajają szeroki zakres słownictwa niezbędnego w codziennej komunikacji.
Minecraft education daje nieograniczone możliwości stworzenia i odwzorowania wielu dziedzin życia, ale również rzeczy abstrakcyjnych, wyjętych wprost z wyobraźni dziecięcej. Tworząc i bawiąc się będziemy używać wyłącznie języka angielskiego, powodując że dzieci będą uczyły się nazywać to co widzą i robią. Oprócz rozwoju takich cech jak logiczne i kreatywne myślenie, zajęcia mają na celu oswojenie się z językiem angielskim i stopniowe przełamywanie barier w posługiwaniu się nim. Oprócz nauki słownictwa będziemy również uczyli się podstaw gramatycznych, jednakże nie poprzez szczegółowe wyjaśnianie reguł, a naturalne przyswajanie struktur.
Metody nauczania które wykorzystujemy na zajęciach to TPR (Total Physical Response), czyli zrób to, pokaż to, nazwij to, oraz metoda audiolingwalna (drilling), która bazuje głównie na ćwiczeniach językowych zwanych drylami.

Zakres zagadnień:

 1. Witanie się i żegnanie, pozdrawianie, przepraszanie, komunikacja w grupie.

 2. Czas, godziny, dni tygodnia, nazwy miesięcy.

 3. Pory roku i opisywanie pogody.

 4. Upodobania i zainteresowania.

 5. Części ciała

 6. Opisywanie cech ludzi, zwierząt, przedmiotów (rozmiar, kształt, kolor, struktura).

 7. Produkty żywnościowe i posiłki.

 8. Pomieszczenia w domu / budynku.

 9. Określanie położenia.

 10. Nazywanie miejsc w mieście.

 11. Określanie kierunku i sposobów dotarcia do celu.

 12. Przyroda.

 13. Nazywanie i opisywanie zwierząt.

 14. Sport i hobby.

 15. Środki transportu.

 16. Sklep i zakupy – pytanie o cenę, o produkt, o ilość, liczenie pieniędzy.

 17. Muzyka i instrumenty.

 18. Zdania z czasownikiem “być”, “mieć”, “umieć”, “lubić”.

 19. Pytania szczegółowe (What? Where? Who? When? Which? Why? How many? How much?)

 20. Liczba pojedyncza i mnoga.

 21. Liczebniki 1-100.

 22. Przyimki miejsca i czasu.

 23. Czasy: Present Simple, Present Continuous, Past Simple.

 24. Przymiotniki.

 25. Tryb rozkazujący.

Czas zajęć:
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny.
Opłaty:
Grupa 7 - 9 lat (zajęcia 75 min.)
Cena 150zł / miesiąc (4 zajęcia)

Grupa 10 - 12 lat (zajęcia 90 min.)

Cena 180zł / miesiąc (4 zajęcia)

zniżki

Zniżki:

Rodzeństwo -10% zniżki dla każdego z rodzeństwa.

Karta "Duża Rodzina" -10% zniżki na wszystkie zajęcia.

Uczestnik innych zajęć w Akademii Nauki i Rozwoju -10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia.

Zniżki nie łączą się ze sobą.

 
Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

© 2015-2020 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

emt kids-min.png
 • YouTube - White Circle
 • Facebook - White Circle