akademia kodowania

profesjonalny cykl szkoleń przygotowany przez ekspertów;
 

wykwalifikowana i przyjazna kadra;
 

odkrywamy nowe możliwości posługiwania się komputerem;
 

uczymy logicznego myślenia;
 

uwalniamy potencjał twórczy;
 

uczymy bawiąc, bawimy ucząc;
 

kładziemy nacisk na pracę w grupie;
 

stwarzamy solidne podstawy na przyszłość.

 Witamy w Akademii Kodowania
 

O nas
Akademia kodowania jest miejscem w którym prowadzimy zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Jesteśmy pierwszą taką placówką w Żorach i regionie, oraz jedną z pierwszych w Polsce. Idea powstała w odpowiedzi na potrzeby rodziców i dzieci dotyczące zajęć informatycznych. Prowadzimy zajęcia min. z programowania komputerowego, kodowania, tworzenia gier i aplikacji mobilnych, oraz tworzenia stron internetowych.
Naszą misją jest podniesienie poziomu znajomości wyżej wspomnianych zagadnień wśród dzieci i młodzieży, oraz zaszczepienie w nich pasji do szeroko pojętej informatyki, tym samym przygotowując ich do studiów na najlepszych kierunkach informatycznych. Następstwem takich działań jest szansa na ciekawą i bardzo dobrze płatną pracę w przyszłości.

Język programowania to kolejna umiejętność która może pomóc dzieciom w przyszłości. Nawet jeżeli nie zostaną programistami to nabędą umiejętności które na pewno się przydadzą.
 

Dlaczego My?

Informatyka i programowanie to przyszłość nauczania. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć, mamy opracowane programy i posiadamy całe niezbędne zaplecze sprzętowe. Nasze zajęcia są profesjonalne, skuteczne z dużą porcją zabawy. Wykorzystując najnowsze dostępne na rynku oprogramowanie łączymy naukę z zabawą, tak by najskuteczniej przekazać umiejętności wykorzystywane w pracy z komputerem.
Nasze zajęcia to nie tylko nauka programowania, to nie tylko praca z komputerem, to przede wszystkim nabycie umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i konsekwencji w działaniu. Inspirujemy się wzajemnie i rozwijamy wspólne pasje. Stawiamy na pracę zespołową. Praca razem a nie przeciwko sobie, dzielenie się pomysłami to szansa na wspólne dojście do celu. Poprzez nasze zajęcia dzieci pośrednio uczą się matematyki, techniki i zaznajamiają się z najnowszymi technologiami.
Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko siedząc w domu godzinami przed komputerem marnuje czas zapisz je na nasze zajęcia.

Prowadzący
Nasi instruktorzy to pasjonaci informatyki i komputerów z podejściem pedagogicznym. To osoby z wiedzą na najwyższym poziomie dla których praca z komputerem, programowanie i tworzenie to sposób na życie. W sposób przyjazny i zrozumiały potrafią przekazać wiedzę. Poprzez ciekawą formę zajęć potrafią zainteresować uczniów i nawiązać z nimi relację, zarażając pasją do programowania i dając im solidne podstawy do wyruszenia w dalszy świat informatyki i technologii.

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna