top of page

kursy językowe
do egzaminów

Advantage_Badge_Secondary_Starter-Member_RGB_Digital_PNG.png

Nauka języka angielskiego w obecnych czasach jest bardzo ważna. Język ten uznawany jest za globalny, zarówno na poziomie społecznym, jak i biznesowym.
Aby potwierdzić swoją znajomość języka angielskiego warto zdać egzamin certyfikujący.

Egzamin to kwalifikacje potwierdzające znajomość języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Egzaminy Cambridge English sprawdzają najważniejsze umiejętności językowe:
czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.
Są opracowane tak, aby ocenić sprawność komunikacji w prawdziwych sytuacjach życiowych.

Dlaczego egzaminy Cambridge English?

  • uznawane przez 20 tysięcy organizacji na całym świecie,

  • potwierdzają znajomość języka angielskiego zgodnie ze skalą poziomów Rady Europy (CEFR),

  • używane przez pracodawców w kraju i za granicą do celów rekrutacyjnych,

  • stosowane przez uczelnie wyższe w Polsce i za granicą w procesie rekrutacji na studia oraz w toku studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich,

  • akceptowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji, językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek,
  • uprawniają do nauczania języka angielskiego w przedszkolach, szkołach podstawowych,oraz liceach w Polsce przy odpowiednim przygotowaniu pedagogicznym, (B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency),

  • honorowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych jako potwierdzenie umiejętności językowych do nadania stopnia dyplomatycznego (CEFR: C1, C2),

  • akceptowane przez Urząd Służby Cywilnej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymagane od pracowników polskiej służby cywilnej.

Rodzaje egzaminów:

Egzaminy Cambridge:

A2 KEY (KET) - dedykowany osobom z podstawową znajomością języka angielskiego, które potrafią używać go w prostych, codziennych sytuacjach życiowych oraz podczas krótkich rozmów towarzyskich.

B1 PRELIMINARY (PET) - przeznaczony dla osób, które opanowały podstawowy poziom języka angielskiego i potrafią komunikować się w codziennych sytuacjach, a także czytać proste artykuły, pisać proste listy oraz robić proste notatki podczas spotkań czy podróży.

B2 FIRST (FCE) - określa średnio zaawansowany poziom języka angielskiego oraz umiejętność posługiwania się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce.

C1 ADVANCED (CAE) - certyfikat poświadcza znajomość angielskiego na poziomie oczekiwanym od studenta studiów wyższych oraz profesjonalisty w biznesie.

C2 PROFICIENCY (CPE) - certyfikat, który potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego, zbliżoną do poziomu rodzimych użytkowników języka, tzw. native speakers.

BUSINESS (BEC) - certyfikat dostępny na trzech poziomach zaawansowania: B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage, C1 Business Higher. Sprawdza umiejętność i efektywność komunikowania się w języku angielskim w codziennych sytuacjach biznesowych.

 

Egzamin British Council:

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy międzynarodowy test z języka angielskiego, który określa poziom znajomości języka w czterech obszarach – czytania ze zrozumieniem, rozumienia ze słuchu, mówienia i pisania.Dostępne są trzy typy testu w zależności od potrzeb: General Training, Academic lub UKVI.

Ceny kursów:
KURSY A2(KET) B1(PET)
Zajęcia indywidualne - 80 zł / 1 lekcja (55 minut)

Grupy 2 osobowe - 55 zł / 1 lekcja (55 minut)
KURSY B2(FCE), C1(CEA) i IELTS
Zajęcia indywidualne - 100 zł / 1 lekcja (55 minut)

Grupy 2 osobowe - 65 zł / 1 lekcja (55 minut)

Zniżki:
 
- 10% zniżki dla każdego z rodzeństwa, uczęszczającego w tym samym terminie.
- 10% zniżki dla posiadaczy karty "Duża Rodzina".
- 10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia w tym samym czasie.
 
Zniżki nie łączą się ze sobą.

 
Nasze atuty:
Naszą umowę możesz rozwiązać w dowolnym momencie, na koniec miesiąca.
- Nie naliczamy żadnych opłat, ani kar za rozwiązanie umowy w czasie roku szkolnego.
- Przejrzysty system płatności - płacisz za liczbę zajęć, jaka wypada w danym miesiącu.
- Nie naliczamy opłat za dni wolne, święta, ferie, wakacje.

bottom of page