ciekawe i praktyczne zajęcia z dziedziny

chemii i fizyki

w formie warsztatów, pokazów lub wykładów

Pokazy

Podczas naszych pokazów zaprezentujemy serię ciekawych  doświadczeń, które zostaną omówione i wyjaśnione w bardzo przystępny sposób. Mega ciekawy godzinny pokaz to między innymi czarowanie, szukanie i sprawdzanie. Będziemy mieszać, przelewać i zmieniać barwy substancji. Będziemy sprawiać że coś zniknie, a coś nieoczekiwanie się pojawi.
Widownia cały czas uczestniczy w pokazie odpowiadając na zadawane pytania lub pomagając w doświadczeniach.
Nasze pokazy to wspaniała zabawa i pierwsze kroki w świecie doświadczeń naukowych.
W naszych pokazach wykorzystujemy bezpieczne substancje i odczynniki spotykane praktycznie w każdym domu, co powoduje, że nasze doświadczenia są całkowicie bezpieczne (należy stosować się do poleceń instruktora).

Wykłady

Wykłady tematyczne z dziedziny chemii skierowane są do uczniów szkół jak i słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Wykłady mają na celu omówienie wybranego zagadnienia. Istnieje możliwość wzbogacenia wykładu i o praktyczne przeprowadzenie doświadczenia.

Warsztaty

 

Warsztaty chemiczno-fizyczne to praktyczne zajęcia z dziedziny chemii i fizyki w których dzieci i młodzież biorą bezpośredni udział. Oferta warsztatów skierowana jest do uczniów szkół, którzy w podstawie programowej mają przedmiot chemii. W ramach warsztatów przeprowadzamy serię eksperymentów zgodnie z podstawą programową dla danej klasy, lub na dowolnie wybrany temat. Praktyczne poznanie danego zagadnienia pozwala lepiej zrozumieć istotę zjawiska i na dłużej zapada w pamięci.

Dla maturzystów

 

Warsztaty, na których zostaną zaprezentowane (doświadczenie) i omówione (rysunek/opis, reakcja chemiczna, obserwacje, wnioski) reakcje chemiczne obowiązujące w nauce chemii w szkole średniej (wg nowej podstawy programowej).

 

Dla kogo

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w pokazach chemiczno-fizycznych oraz warsztatach i wykładach z dziedziny chemii:

 • Pokazy i warsztaty chemiczno-fizyczne – oferta dla dzieci, młodzieży szkolnej, dorosłych,

 • Pokazy i warsztaty chemiczno - fizyczne – oferta urodzinowa, imprezy (półkolonie, festyny, eventy),

 • Warsztaty chemiczne – oferta dla uczniów gimnazjów i szkół średnich,

 • Warsztaty chemiczne – oferta dla maturzystów,

 • Wykłady z dziedziny chemii – oferta dla uczniów, studentów, słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku i nie tylko.

Dlaczego nasze zajęcia ?

 • Dzieciom zapewniamy wspaniałą zabawę i pierwsze kroki w świecie doświadczeń naukowych,

 • Sprawiamy, że każde urodziny, festyn czy impreza będą niezapomniane,

 • Przekonamy uczniów, że przedmioty ścisłe są ciekawe i można się ich nauczyć,

 • Z nami każdy maturzysta będzie potrafił opisać nawet najtrudniejsze doświadczenie chemiczne,

 • Słuchaczom uniwersytetów proponujemy ciekawe wykłady wygłoszone w przystępny sposób.

Informacje praktyczne i ceny:

 

 • Pokazy: grupa do 30 osób

czas trwania 1h

koszt 300zł brutto */**

 

 • Warsztaty: grupa do 15 osób

czas trwania 45 min

koszt 300zł brutto */**

 • Warsztaty: grupa do 30 osób

czas trwania 45 min

koszt 400zł brutto */**

 

 • Wykłady: grupa do 50 osób

czas trwania 1h

koszt 400zł brutto */**
 


+10 zł za każdego dodatkowego uczestnika w grupie pokazów, warsztatów, wykładów.
 

* Podane ceny nie uwzględniają ewentualnego wynajęcia sali dla grupy, ani kosztów dojazdu. Opcje te są kalkulowane każdorazowo po przesłaniu zapytania.

 

** Doświadczenia z zastosowaniem suchego lodu + 70 zł

Eventy, imprezy specjalne kalkulowane są indywidualnie po przesłaniu do nas zapytania.


 

Prowadzimy regularne zajęcia w szkołach i placówkach. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu przedstawienia indywidualnej oferty.
 

                 

REGULAMIN ZAJĘĆ

 

kontakt w sprawie oferty

519 087 717
 
Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

© 2015-2019 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

emt kids-min.png
 • YouTube - White Circle
 • Facebook - White Circle