akademia młodego naukowca    8-13 lat

Benjamin Franklin powiedział:

"Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę".

 

Nie ma lepszej metody na naukę jak zaangażowanie dziecka w samodzielne eksperymentowanie i proces poznawczy.
Akademia Młodego Naukowca to zajęcia które mają na celu uzyskanie odpowiedzi na wiele pytań które dzieci chciałyby zadać.

Świat dookoła nas to liczne zjawiska, które czasami wydają nam się nie wytłumaczalne, to procesy które zachodzą a my nie wiemy czemu, to ciekawostki których może nigdy byśmy nie odkryli.

Pozwólmy im zadawać pytania, dajmy im możliwość i zaplecze do tego by sami mogli znaleźć odpowiedź. Dołóżmy do tego wykształconych i pełnych pasji ludzi, którzy zaangażują się i wskażą drogę do rozwiązania.
Akademia Młodego Naukowca, to zajęcia z dziedziny chemii, biologii, fizyki i geografii, prowadzone przez naszych nauczycieli, ludzi którzy łączą pasję i zaangażowanie by w sposób ciekawy pokazać otaczający nas świat, zachodzące w nim zjawiska i procesy.

Nasze zajęcia stworzone zostały przez zespół metodyków w oparciu o obserwację pracy z dziećmi i sposobach przekazywania wiedzy. To różnorodny materiał dydaktyczny, zawierający cykl doświadczeń, zajęć obserwacyjnych, oraz paneli dyskusyjnych. Będziemy korzystali z profesjonalnego sprzętu do doświadczeń chemicznych, wykorzystując różnorodne bezpieczne odczynniki, będziemy używać mikroskopy, lupy i inne narzędzia żeby zbadać mikroskopijny świat wokół nas. Zbudujemy urządzenia które będą nam tłumaczyć zjawiska fizyczne. Sięgniemy po najnowsze technologie i rozszerzoną rzeczywistość, żeby zbadać to co poza naszym zasięgiem.

Każde 1,5h zajęć wykorzystamy maksymalnie, żeby poszerzać horyzonty i pokazać że nauka nie musi być nudna.
 

Czas trwania i opłaty

 

Zajęcia trwają przez cały rok szkolny jeden raz w tygodniu po 90 minut.

Koszt uczestnictwa w zajęciach  - 180zł / miesiąc (za 4 spotkania).
 

Zniżki:

Rodzeństwo -10% zniżki dla każdego z rodzeństwa.

Karta "Duża Rodzina" -10% zniżki na wszystkie zajęcia.

Uczestnik innych zajęć w Akademii Nauki i Rozwoju -10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia.

 

Zniżki nie łączą się ze sobą.

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna