robotyka

ciekawe, praktyczne z dużą ilością dobrej zabawy i nauki 
zajęcia z robotyki

w formie warsztatów lub pokazów

Zajęcia, warsztaty


Robofun to interaktywne zajęcia z robotyki skierowane do dzieci i młodzieży, od przedszkola, przez szkołę podstawową, aż po szkołę średnią.

Zajęcia z robotyki to znakomita forma zajęć dodatkowych, które poprzez swoją formę rozwijają kreatywność, zdolności manualne, widzenie przestrzenne, a także umiejętność logicznego myślenia.

Robofun pozwalają odkryć świat zarówno nowoczesnych technologii i informatyki, jak również fizyki i matematyki. Doskonałe połączenie nauki i zabawy powoduje że warsztaty są ciekawe i pobudzające wyobraźnię.
Formuła zajęć dopasowana jest odpowiednio do grupy wiekowej. W czasie zajęć dla młodszych grup, przedszkolaków większy nacisk kładziemy na zabawę. W grupach starszych oprócz dobrej zabawy kładziemy większy nacisk na wartości techniczne i programistyczne.

Przyjęta formuła pracy w zespołach dwuosobowych lub trzyosobowych uczy współdziałania ze sobą, dzielenia się pomysłami i powoduje że dojście do celu staje się łatwiejsze.

Pokaz robotyki

Jednorazowe zajęcia pokazowe z robotyki to doskonała forma spędzenia wolnego czasu i zapoznania się możliwościami technologicznymi naszych robotów. W czasie 1h pokazu pokażemy jak robotyka funkcjonuje w otaczającym nas świecie. Jakie możliwości mają nasze konstrukcje i do czego można je wykorzystać.

 

Informacje praktyczne i ceny:
 

Zajęcia/warsztaty z robotyki:

 

grupy przedszkolne:

koszt 250 zł brutto * za 1h (60 min.) zajęć;
maksymalna liczba uczestników w grupie - 10 osób.

 

grupy szkolne:


klasy 1-4 - koszt 250 zł brutto * za 1h (60 min.)  zajęć,
klasy 5-8 - koszt
350 zł brutto * za 1,5h (90 min.)  zajęć
maksymalna liczba uczestników w grupie - 10 osób

 

Pokazy z robotyki:

grupa do 30 osób

czas trwania 1h

koszt 450zł brutto *

+15 zł za każdego dodatkowego uczestnika w grupie pokazów,
 

* Podane ceny nie uwzględniają ewentualnego wynajęcia sali dla grupy, ani kosztów dojazdu. Opcje te są kalkulowane każdorazowo po przesłaniu zapytania.
 

 

Eventy, imprezy specjalne kalkulowane są indywidualnie po przesłaniu do nas zapytania.

Prowadzimy regularne zajęcia w szkołach i placówkach. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu przedstawienia indywidualnej oferty.
 

                 

REGULAMIN ZAJĘĆ

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna