top of page

Minecraft Education

on-line

Minecraft Education
Programowanie
9 - 12 lat
minecraft%2520code_edited_edited.jpg
Minecraft Education
Kreatywne tworzenie
7 - 10 lat
chemistry world.png
Minecraft Education
in English
9 - 12 lat
mie.PNG

Co nas wyróżnia ?

- Nasze zajęcia to wirtualne spotkanie uczestników z prowadzącym. Większość kursów ​dostępnych na rynku to gotowe nagrania do samodzielnego  odtwarzania. Niestety, kiedy pojawi się problem, musimy radzić sobie sami. W czasie naszych zajęć uczestnicy widzą ekran prowadzącego i cały czas go słyszą. Mają możliwość zadawania pytań, jak również udostępnienia swojego ekranu, tak by prowadzący pomógł rozwiązać problem.

- Nasza placówka funkcjonuje od początku 2015 roku. W tej chwili mamy dwie lokalizacje stacjonarne, przez które przewinęło się tysiące uczestników naszych zajęć.

W naszych zajęciach on-line uczestniczyło do tej pory kilkuset uczestników.

- Nasze zajęcia prowadzone są według naszego własnego programu zajęć.

- Nasi prowadzący to nie ludzie przypadkowi, to miłośnicy nowoczesnych technologii, programowania i świata gier.

- Małe grupy do 10 osób maksymalnie

Co jest niezbędne do zajęć ?

komputer lub laptop,

łącze internetowe,

mikrofon i głośnik lub słuchawki,

Uczestnik otrzymuje od nas całe niezbędne oprogramowanie do zajęć i licencje bez żadnych dodatkowych kosztów.
W przypadku zajęć z Minecraftem uczestnik otrzymuje dane dostępowe do wersji Minecraft Education.

Łączenie się w czasie zajęć odbywa się na aplikacji Teams. Uczestnik otrzymuje dostęp do skonfigurowanego konta.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego zanim podpiszesz z nami umowę masz okazję, aby Twoje dziecko przetestowało zajęcia i zdecydowało czy chce w nich uczestniczyć.
Jeżeli po pierwszych zajęciach Twoje dziecko nie zdecyduje się na kontynuację, to nic nie zapłacisz. Umowę podpisujemy tylko po deklaracji dalszego uczestnictwa.

Nie wymagamy wpłaty całości za zajęcia z góry. U nas płacisz co miesiąc. Umowę możesz rozwiązać w dowolnym momencie na koniec miesiąca, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Minecraft programowanie


Grupa wiekowa 9-12 lat
 

Kurs programowania w świecie Minecraft oparty na języku Scratch.

Minecraft odkrywa przed nami kolejne możliwości. To nie tylko zwykła gra, ale także narzędzie do nauki programowania. Jeżeli Twoje dziecko chciałoby nauczyć się programowania, a przy okazji jest wielkim miłośnikiem Minecrafta, to właśnie te zajęcia są dla niego.
Dzięki tym zajęciom wprowadzimy naszych uczestników w świat zagadnień kodowania. Poznają czym jest algorytm, jak budować kod, czym są pętle i warunki.

Minecraft Education
Kreatywne tworzenie

Grupa wiekowa 7-10 lat

Do naszych zajęć wykorzystujemy dedykowaną wersję edukacyjna Minecraft`a. Dzieci pracując w środowisku najpopularniejszej gry, kreują swój własny świat. Podejmują wyzwania i próbują swoich sił w rozwiązywaniu logicznych zagadek. Nasza wersja edukacyjna dedykowana jest do zajęć, które mają na celu rozwój kreatywności, logicznego myślenia i wyobrażenia przestrzennego. Naszą zabawę uzupełniamy o takie elementy jak programowanie świata minecraft, naukę podstaw chemii, fizyki czy innych przedmiotów, oraz rzeczywistość rozszerzoną.

Formuła zajęć dostosowana jest do najmłodszej grupy wiekowej. Na zajęciach będą poruszamy różne zagadnienia, stawiamy wyzwania z którymi dzieci muszą sobie poradzić. Rozwijamy umiejętności pracy zespołowej i komunikacji w grupie.
Na większości zajęć dzieci pracują w jednym świecie, mając możliwość współpracy i interakcji.

Minecraft Education in English


Grupa wiekowa 9-12 lat
 

Nie ma nic lepszego jak połączenie zabawy z nauką. Do tych zajęć nie trzeba będzie dziecka zachęcać.

Całe zajęcia od początku do końca prowadzone są w języku angielskim, przez anglojęzycznego prowadzącego. Dla ułatwienia i rozwiązywania problemów technicznych w zajęciach bierze też udział dodatkowa osoba wspomagająca.
Uczestnicy pracując w środowisku Minecraft Education przyswajają szeroki zakres słownictwa niezbędnego w codziennej komunikacji.
Minecraft Education daje nam praktycznie nieograniczone możliwości odwzorowania wielu dziedzin życia, ale również rzeczy nie realnych.

Tworząc i bawiąc się będziemy funkcjonować w środowisku anglojęzycznym, sprawiając, że dzieci będą uczyły się nazywać to co widzą i robią.

Zajęcia mają znaczny wpływ na rozwój takich cech jak logiczne i kreatywne myślenie, ale również mają na celu oswojenie z językiem angielskim i stopniowe przełamywanie barier w posługiwaniu się nim. Oprócz nauki słownictwa będziemy również uczyli się podstaw gramatycznych, jednakże nie poprzez nudne  wyjaśnianie reguł, a naturalne przyswajanie struktur w trakcie mówienia.
Metody nauczania które wykorzystujemy na zajęciach to TPR (Total Physical Response), czyli zrób to, pokaż to, nazwij to, oraz metoda audiolingwalna (drilling), która bazuje głównie na ćwiczeniach językowych zwanych drylami.

%

Zniżki:

Rodzeństwo -10% zniżki dla każdego z rodzeństwa.

Karta "Duża Rodzina" -10% zniżki na wszystkie zajęcia.

Uczestnik innych zajęć w Akademii Nauki i Rozwoju -10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia.

Zniżki nie łączą się ze sobą.

Kotwica 1
bottom of page