top of page

centrum edukacyjne

​O Akademii


Akademia Nauki i Rozwoju powstała na przełomie 2014/15 roku. Głównym założeniem naszej działalności jest pomoc dzieciom i młodzieży, które mają problemy z nauką lub chcą rozwijać swoje pasje, poszerzając znacznie materiał dydaktyczny.
Misją szkoły jest podniesienie poziomu znajomości matematyki, fizyki, chemii, biologii, języka angielskiego, języka niemieckiego i informatyki, oraz ogólnej wiedzy logicznej wśród dzieci i młodzieży.
Nasze zajęcia edukacyjne mają na celu pomoc uczniom w poprawie ocen, zrozumieniu materiału, jak również pomoc w rozwijaniu zdolności z danego przedmiotu. Pomagamy w przygotowaniu się do egzaminów, olimpiad i bieżącej nauce.

W szkołach publicznych ze względu na narzucony program zajęć i liczebność klasy, nauczyciel nie zawsze ma czas, aby poświęcić go każdemu uczniowi. Nasz program nauczania sprawia, że każdy uczy się tego, czego w danym momencie potrzebuje i ma zagwarantowaną indywidualną opiekę nauczyciela.

Poprzez nasze zajęcia staramy się budować w uczniach wiarę w siebie i przełamywać lęk przed nauką. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie poznali i polubili dany przedmiot, pokazując jego zalety i przydatność w życiu.
Nie zapominamy też o najmłodszych. Dla dzieci przedszkolnych proponujemy zajęcia, które powoli wprowadzą je świat wiedzy i nauki. Na dobry początek proponujemy poznać królową nauk, czyli matematykę oraz podstawy języka angielskiego.
Wyjątkowość naszej szkoły polega na innowacyjnym systemie nauczania, wykwalifikowanej kadrze i precyzyjnie dobranych materiałach.

Nauczyciele


Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowana kadra osób. Cechuje ich zamiłowanie do nauczania i sposób, w jaki potrafią oni przekazać wiedzę. To ludzie z pasją umiejący nawiązać relację z uczniem, będąc przy tym efektywnym w swoim działaniu.

Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Zadaniem nauczyciela jest odkrycie potencjału ucznia i wyrobienie wiary we własne możliwości.
Nasza kadra nauczycielska jest gwarancją wysokiej jakości i merytoryki zajęć.

Nasze atuty

 • największe centrum edukacyjne w Żorach i regionie
   

 • indywidualny program nauki dla każdego ucznia
   

 • starannie dobrana kadra nauczająca
   

 • monitorowanie postępów w nauce przez rodzica
   

 • preferencyjne warunki cenowe
   

 • wyposażone sale, oraz przyjazna atmosfera w czasie zajęć

 • tysiące uczniów, którzy skorzystali z naszych zajęć


Przejrzyste warunki zawierania umów:

 • naszą umowę możesz rozwiązać w dowolnym momencie, na koniec miesiąca.

 • nie naliczamy żadnych opłat, ani kar za rozwiązanie umowy w czasie roku szkolnego.

 • przejrzysty system płatności - płacisz za liczbę zajęć, jaka odbywa się w danym miesiącu.

 • nie naliczamy opłat za dni wolne, święta, ferie, wakacje.

bottom of page