centrum edukacyjne

​O szkole


Akademia Nauki i Rozwoju powstała na przełomie 2014/15 roku. Głównym założeniem naszej działalności jest pomoc dzieciom i młodzieży, którzy mają problemy z nauką, lub chcą rozwijać swoje pasje, poszerzając znacznie materiał dydaktyczny.
Misją szkoły jest podniesienie poziomu znajomości matematyki, fizyki, chemii, biologii, języka angielskiego, języka niemieckiego i informatyki, oraz ogólnej wiedzy logicznej wśród dzieci i młodzieży.
Nasze zajęcia edukacyjne mają na celu pomoc uczniom w poprawie ocen, zrozumieniu materiału, jak również pomoc w rozwijaniu zdolności z danego przedmiotu. Pomagamy w przygotowaniu się do egzaminów, olimpiad i bieżącej nauce.

W szkołach publicznych ze względu na narzucony program zajęć i liczność klasy, nauczyciel nie zawsze ma czas, aby poświęcić go każdemu uczniowi. Nasz program nauczania sprawia, że każdy uczy się tego czego w danym momencie potrzebuje i ma zagwarantowaną indywidualną opiekę nauczyciela.

Poprzez nasze zajęcia staramy się budować w uczniach wiarę w siebie i przełamywać lęk przed nauką. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie poznali i polubili dany przedmiot pokazując jego zalety i przydatność w życiu.
Nie zapominamy też o najmłodszych. Dla dzieci przedszkolnych proponujemy zajęcia które powoli wprowadzą je świat wiedzy i nauki. Na dobry początek proponujemy poznać królową nauk czyli matematykę, oraz podstawy języka angielskiego.
Wyjątkowość naszej szkoły polega na innowacyjnym systemie nauczania, wykwalifikowanej kadrze i precyzyjnie dobranych materiałach.

Nauczyciele


Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowana kadra osób. Cechuje ich zamiłowanie do nauczania i sposób w jaki potrafią oni przekazać wiedzę. To ludzie z pasją potrafiący nawiązać relację z uczniem, będąc przy tym efektywnym w swoim działaniu.

Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Zadaniem nauczyciela jest odkrycie potencjału ucznia i wyrobienie wiary we własne możliwości.
Nasza kadra nauczycielska jest gwarancją wysokiej jakości i merytoryki zajęć.

Nasze atuty

 • największe centrum edukacyjne w Żorach i regionie
   

 • indywidualny program nauki dla każdego ucznia
   

 • starannie dobrani nauczyciele
   

 • monitorowanie postępów w nauce przez rodzica
   

 • preferencyjne warunki cenowe
   

 • wyposażone sale, oraz przyjazna atmosfera w czasie zajęć

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram
 • YouTube Ikona społeczna