top of page

prowadzący

image0.jpeg

Mgr Dawid Kaczmarczyk

Od początku stoi na czele Akademii Nauki i Rozwoju, jako dyrektor placówki.
Pasjonat nowoczesnych technologii. Swoją pasję postanowił połączyć z edukacją dzieci i młodzieży, zaszczepiając w nich bakcyla do programowania i robotyki, oraz szeroko pojętej informatyki. Już w szkole podstawowej zainteresował się elektroniką i uczestniczył w zajęciach przez długi czas. Zaraz po studiach zainteresował się budowaniem stron internetowych tworząc swoje własne projekty, jak również uczestnicząc w pracach w nad tworzeniem stron w ramach współpracy.


W czasie wakacji prowadzi zajęcia Minecraft Camp i Zakodowani.

20220315_093636.jpg

Dr Jadwiga Zawisza - Puchałka

Nauczycielka i korepetytorka chemii z wieloletnim stażem, popularyzatorka nauk chemicznych i pasjonatka ciekawostek naukowych.

Ukończyła studia doktoranckie na Politechnice Śląskiej na wydziale Chemicznym. Prowadziła tam zajęcia z zakresu chemii i biotechnologii. Brała czynny udział w konferencjach naukowych oraz ściśle współpracowała naukowo z Instytutem Onkologii w Gliwicach.
Od wielu lat na stałe związana z Akademią Nauki i Rozwoju, gdzie uczy chemii oraz prowadzi pokazy i warsztaty chemiczno-fizyczne dla dzieci i młodzieży.

W czasie wakacji prowadzi Akademię Odkrywców.

278994866_414730639997526_7011298807226153130_n.jpg

Mgr Joanna Kozaczuk

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Biologia i Ochrona Środowiska oraz Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia angielska. Od kilkunastu lat czynny zawodowo nauczyciel w szkole podstawowej i liceum. 
Od kilku lat związana również z Akademią Nauki i Rozwoju jako korepetytor i popularyzatorka nauk biologicznych oraz korepetytorka języka angielskiego. Koordynatorka wielu projektów, w tym również międzynarodowych. Swoją wiedzą do nauki zaraża dzieci i młodzież.

W czasie wakacji prowadzi Akademię Odkrywców.

Avatar 100

Mgr Beata Kubica - Gamoń

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego o specjalności edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych formach doskonalenia zawodowego w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
Od wielu lat związana z Akademią Nauki i Rozwoju, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci wczesnoszkolnych i przedszkolnych.
Kreatywna miłośniczka wszelkich form i działań plastycznych, które chętnie w sposób przyjazny i zrozumiały pokazuje dzieciom na zajęciach, czego efektem są zawsze wspaniałe prace uczestników jej zajęć.

W czasie wakacji prowadzi Kreatywne Warsztaty.

279046723_522715389505674_4477896820880053363_n.jpg

Weronika Potyrcha

Absolwentka technikum informatycznego. Obecnie studentka studiów informatycznych. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako animatorka zajęć i opiekunka. Od roku związana z Akademią Nauki i Rozwoju, gdzie prowadzi zajęcia z robotyki i Minecraft in English.
Miłośniczka wszelkich form programowania. Jej pasje to zwierzęta, malarstwo i rysunek.

W czasie wakacji prowadzi Zakodowanych i Minecraft Camp.

20220411_110920.jpg

Magdalena Kaźmierczak

Absolwentka klasy biologiczno-chemiczno-matematycznej z nauczaniem dwujęzycznym. Aktualnie studiuje inżynierię medyczną na Politechnice Krakowskiej. Od najmłodszych lat zaciekawiona nauką i przepełniona pasją do nauk ścisłych, jak fizyka i chemia. Uwielbia sport, w szczególności lekkoatletykę, którą trenuje już 10 lat. Miłośniczka przygód Harrego Pottera. W wolnym czasie sięga po książki, w szczególności fantastykę i eksperymentuje w kuchni. 

W czasie wakacji prowadzi Akademię Odkrywców i Harrego Pottera.

bottom of page