programowanieon-line

Minecraft
Programowanie
9 - 12 lat
Programowanie
Scratch
9 - 12 lat
Programowanie
Small Basic
12 - 15 lat

Co nas wyróżnia ?

- Nasze zajęcia to wirtualne spotkanie uczestników z prowadzącym. Większość kursów ​dostępnych na rynku to gotowe nagrania do samodzielnego  odtwarzania. Niestety, kiedy pojawi się problem musimy radzić sobie sami. W czasie naszych zajęć uczestnicy widzą ekran prowadzącego i cały czas go słyszą. Mają możliwość zadawania pytań, jak również udostępnienia swojego ekranu, tak by prowadzący pomógł rozwiązać problem.

- Nasza placówka funkcjonuje od początku 2015 roku. W tej chwili mamy dwie lokalizacje stacjonarne, przez które przewinęło się tysiące uczestników naszych zajęć.

W naszych zajęciach on-line uczestniczyło do tej pory kilkuset uczestników.

- Nasze zajęcia prowadzone są według naszego własnego programu zajęć.

- Nasi prowadzący to nie ludzie przypadkowi, to miłośnicy nowoczesnych technologii, programowania i świata gier.

- Małe grupy do 10 osób maksymalnie

Co jest niezbędne do zajęć ?

komputer lub laptop,

łącze internetowe,

mikrofon i głośnik lub słuchawki,

Uczestnik otrzymuje od nas całe niezbędne oprogramowanie do zajęć i licencje bez żadnych dodatkowych kosztów.
W przypadku zajęć z Minecraftem uczestnik otrzymuje dane dostępowe do wersji Minecraft Education.

Łączenie się w czasie zajęć odbywa się na aplikacji Teams. Uczestnik otrzymuje dostęp do skonfigurowanego konta.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego zanim podpiszesz z nami umowę masz okazję, aby Twoje dziecko przetestowało zajęcia i zdecydowało czy chce w nich uczestniczyć.
Jeżeli po pierwszych zajęciach Twoje dziecko nie zdecyduje się na kontynuację, to nic nie zapłacisz. Umowę podpisujemy tylko po deklaracji dalszego uczestnictwa.

Nie wymagamy wpłaty całości za zajęcia z góry. U nas płacisz co miesiąc. Umowę możesz rozwiązać w dowolnym momencie na koniec miesiąca, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Minecraft programowanie


Grupa wiekowa 9-12 lat
 

Kurs programowania w świecie Minecraft oparty na języku Scratch.

Minecraft odkrywa przed nami kolejne możliwości. To nie tylko zwykła gra, ale także narzędzie do nauki programowania. Jeżeli Twoje dziecko chciałoby nauczyć się programowania, a przy okazji jest wielkim miłośnikiem Minecrafta, to właśnie te zajęcia są dla niego.
Dzięki tym zajęciom wprowadzimy naszych uczestników w świat zagadnień kodowania. Poznają czym jest algorytm, jak budować kod, czym są pętle i warunki.

Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 17:00. Czas trwania - 90 minut.


Koszt miesięczny to 180,00 zł / 4 spotkania.

Programowanie Scratch


Grupa wiekowa 9-12 lat
 

Scratch jest programem w większości wszystkim znanym. Często jest wykorzystywany na zajęciach w szkole lub na pierwszych próbach programowania w domu. My jesteśmy przekonani, że potrafimy pokazać dużo większe możliwości tego programu.

Scratch to idealne środowisko do stawiania pierwszych kroków w świecie kodowania, jak również nauki na bardziej zaawansowanym etapie.

Prosty i intuicyjny program, opierający się na wizualnym języku programowania, wprowadza nas w zagadnienia budowania kodu, wykorzystywania elementów takich jak funkcje, pętle, czy warunki.
Na naszych zajęciach będziemy tworzyli proste animacje i gry, a z czasem również i bardziej zaawansowane projekty.

Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 17:00. Czas trwania - 90 minut.


Koszt miesięczny to 180,00 zł / 4 spotkania.

Programowanie Small Basic


Grupa wiekowa 12-15 lat
 

Zajęcia przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy dopiero zaczynają przygodę z programowaniem tekstowym.

Microsoft Small Basic to doskonały projekt stworzony po to, by w prosty i przejrzysty sposób uczynić programowanie łatwo przyswajalnym.
Prosty interfejs i składnia wspomagane przez pomoc kontekstową tworzą z niego doskonałe narzędzie na pierwszym etapie nauki. Co ważne na tym etapie pracujemy w środowisku polskojęzycznym, co ma jeszcze większy wpływ na zrozumienie podstaw programowania.

Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 18:15. Czas trwania - 90 minut.


Koszt miesięczny to 220,00 zł / 4 spotkania.

Zniżki:

Rodzeństwo -10% zniżki dla każdego z rodzeństwa.

Karta "Duża Rodzina" -10% zniżki na wszystkie zajęcia.

Uczestnik innych zajęć w Akademii Nauki i Rozwoju -10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia.

Zniżki nie łączą się ze sobą.

 

Formularz zapisu na zajęcia.

Państwa dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji przesłanego formularza, zgodnie z naszą polityką prywatności.

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2021 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna