Drodzy Rodzice,

 

Jak wszyscy w tym momencie próbujemy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, która nas zastała właściwie bez uprzedzenia.

Wszystko zaczęło się nagle i nie wiadomo, kiedy się zakończy. Nasze sale, które codziennie po południu pełne były uśmiechniętych buzi i głośne od gwaru - nagle zrobiły się puste. Dzieci z dnia na dzień pozbawione zostały możliwości bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami, zarówno w szkole, jak i na zajęciach pozaszkolnych, a my – zostaliśmy postawieni w bardzo ciężkiej sytuacji, jak wielu przedsiębiorców, z czego Państwo doskonale zdajecie sobie sprawę.

 

Próbujemy odnaleźć się w nowej sytuacji w sposób, który dzieciom zapewni kontynuację zajęć w bezpieczny i efektywny sposób, a nam – pokrycie kosztów stałych i zapewnienie pracy naszym prowadzącym. Nie wyobrażamy sobie, żeby nas zabrakło. Mamy nadzieję, że dla Was i Waszych dzieci jest to również ważne. Spotykamy się z wieloma ciepłymi słowami z Waszej strony w tych ciężkich momentach, za które gorąco dziękujemy. Dzieci chcą do nas wrócić najszybciej, jak to możliwe. Cały czas staramy się rozwijać, wzbogacać zajęcia o nowe elementy.

 

Tym razem również nie będziemy z założonymi rękami czekali na to, co się wydarzy. Przy Waszym wsparciu i zrozumieniu jesteśmy w stanie przywrócić dzieciom radość z naszych zajęć i pozwolić nam spokojnie przeczekać całą sytuację. Część zajęć została przeniesiona w tryb on-line. Z powodzeniem wystartowały pierwsze grupy z programowania, korepetycje i kursy maturalne. Dziesiątki godzin spędzonych na testach różnych możliwości zaowocowały dopracowaniem oferty, którą chcemy Wam zaproponować. Zaznaczamy, że oferta zajęć w trybie on-line nie jest obowiązkowa. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość wzięcia udziału w takiej formie zajęć.

 

Poniżej kilka istotnych informacji:

1. Zajęcia on-line będą się odbywały tylko w okresie zawieszenia zajęć tradycyjnych w akademii.

2. Zajęcia będą się odbywały w ramach zawartych umów. Ceny za zajęcia będą liczone zgodnie z umowami już zawartymi.

3. Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godzinach do południowych. W związku z tym, że nie wszyscy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach grupy będą mieszane. Harmonogram będzie ustalony po zebraniu wystarczającej liczby chętnych osób.

4. Do uczestnictwa w zajęciach wymagany jest komputer z dostępem do internetu, a także mikrofon i głośnik/słuchawki. Pozostałe oprogramowanie otrzymują Państwo od nas. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

Propozycja zajęć dla poszczególnych grup:

1. Korepetycje, kursy i przygotowania do egzaminów - zajęcia w formie on-line

2. Programowanie 6-8 lat - programowanie on-line w Scratch. W przypadku dzieci młodszych liczymy na pomoc rodziców :)

3. Programowanie 9-14 lat - programowanie on-line w Scratch lub Small Basic w zależności od grupy.

4. Minecraft Education 6-8 lat, oraz 9-14 lat - Minecraft Education on-line. Dzięki wspólnemu łączu dzieci pracują w jednym świecie.

5. Minecraft Education in English - Minecraft Education in English on-line (w zajęciach uczestniczy prowadzący i dodatkowa osoba wspomagająca). Dzięki wspólnemu łączu dzieci pracują w jednym świecie.

6. Robotyka 6-8 lat - zajęcia alternatywne: Minecraft Education (pkt 4), programowanie (punkt 2)

7. Robotyka 9-14 lat - zajęcia on-line na symulatorze zestawu ev3 polegające na nauce programowania kostki, silników i czujników w środowisku Scratch oraz dodatkowo zajęcia z elektroniki na symulatorze. Zajęcia skrócone do 1,5h. Alternatywnie zajęcia z programowania (pkt 3) lub Minecraft Education (pkt 4 lub 5).

 

 

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Opublikowane na stronach internetowych www.akademiazory.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Jesteśmy w Gliwicach

emt kids-min.png
© 2015-2020 Akademia Nauki i Rozwoju

centrum edukacji, korepetycje, matematyka, fizyka, chemia, biologia, język angielski, korepetycje z matematyki, korepetycje z fizykii, biologii, chemii, języka angielskiego, korepetycje, Żory, douczanie z matematyki, fizyki, historii, chemii, biologii, matematyka, fizyka, chemia, biologia, języka angielskiego, przygotowanie do matury, kursy maturalne, kursy komputerowe Żory, nauka programowania, kodowania, zajęcia komputerowe dla dzieci,  akademia kodowania, komputery Żory, kursy dla dorosłych, kursy komputerowe dla seniorów, robotyka, roboty Żory, robotyka dla dzieci, lego mindstorms, lego wedo. Nauka rysunku, rysunek, szkice, malowanie, rysowanie, komiksy, szkice, projekty, projektowanie, wydruki 3d, drukarka 3d, rysowanie postaci. Pokazy fizyczno-chemiczne, warsztaty z chemii, wyklady, eventy, urodziny. Żory, Pszczyna, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, Kryry, Pawłowice, Warszowice, Szeroka, Borynia, Świerklany, Szczejkowice. Zajęcia dla dzieci, zajęcia dla młodzieży, zajęcia dodatkowe.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • YouTube Ikona społeczna